facebooktwitteryoutube
by admin - no comments
Szybka i skuteczna windykacja klientów

Nieuczciwi partnerzy biznesowi są w każdym momencie jednym z największych problemów każdego przedsiębiorcy. Na nieszczęście nie istnieje nigdy całkowicie skuteczny sposób na uniknięcie sytuacji, w której wasz partner biznesowy albo klient będzie odmawiał zapłacenia za zakupione produkty albo zrealizowane usługi. Tego rodzaju sytuacje wynikają najczęściej z bardzo ciężkiej sytuacji finansowe waszego klienta.

O ile więc jest to dość znaczna suma, to warto jak najszybciej zgłosić się do firmy windykacyjnej. Kancelaria Ultimatum pomoże wam uzyskać należne wam środki finansowe, zanim wasz nieuczciwy partner biznesowy zostanie zalany całą lawiną innych dłużników. W takich postępowania w każdym momencie liczy się kolejność zgłoszeń, dlatego nie ma co bagatelizować całej sprawy.
Firma windykacyjna na początku spróbuje załatwić całą sprawę polubownie dzwoniąc do waszego nieuczciwego klienta, wysyłając listy , a dodatkowo umawiając się na spotkania. Jeżeli już te kroki nie przyniosą spodziewanego rezultatu, to wówczas zostanie wniesiona sprawa do sądu. Jeśli działaliście dość bardzo szybko, to istnieje duża szansa na pozyskanie należnych środków finansowych. W chwili bankructwa nieuczciwego partnera biznesowego, jego majątek zostaje zlicytowany, a wierzyciele spłaceni według kolejności zgłoszeń. Warto zatem na wszystkie opóźnienia w płatnościach oraz na niosące się z tym niepokojące sygnały na temat kondycji finansowej nieuczciwego partnera biznesowego, reagować dość bardzo szybko, abyście z całą pewnością mogli kiedyś odzyskać chociaż część należnych wam środków majątkowych.  

Zobacz: firma windykacyjna.