facebooktwitteryoutube
by admin - no comments
Sprawdzona taksówka 

Najlepszym środkiem transportu na lotnisku albo na imprezę jest taksówka. Jazda własnym samochodem osobowym na przyjęcie niestety w każdej sytuacji znaczy konieczność wyznaczenia kierowcy. Impreza na której nasza druga połówka nie może zamoczyć ust w alkoholu jest zwykle nieudana, dlatego warto zainwestować swoje środki finansowe w taksówkę.

Na tą szczególną okazję, ten jeden raz zdecydowanie możecie zdecydować się na zamówienie taksówki. Obecnie koszt przejazdu taksówką, dosłownie w taryfie nocnej nie jest zbyt kosztowne. Taxi Havana oferuje bardzo niską taryfę dla konsumentów, a zwłaszcza dla stałych klientów. Warto zapisać sobie numer telefonu do tej korporacji, gdyż użytkowanie z usług jednej firmy naprawdę się opłaca. Dla stałych klientów w każdej sytuacji przewidziane są dodatkowe rabaty za przejazdy, z których na pewno nie raz będziecie skorzystać. 
Podczas zagranicznych wakacji w tropikalnych miejscowościach warto też poruszać się taksówkami. W obcym, dużym mieście dość niełatwo jest nam się wyszukać, szczególnie w trakcie pierwszych dni naszej wycieczki. Warto jednakże z dużą uwagą sprawdzać firmy taksówkarskie, gdyż niestety to właśnie taksówkarze najczęściej oszukują turystów. Havana Taxi jest zdecydowanie najbardziej polecaną korporacją na Kubie przez Europejczyków. Jeśli poszukujecie świetnego i dość taniego transportu na Kubie, to warto zapisać sobie lokalny numer telefonu tej firmy. Za przysłowiowe grosze taksówkarz za każdym razem dowiezie was we wskazane miejsce znajdujące się na Kubie. 

Zobacz również: Havana Taxi.