facebooktwitteryoutube
by admin - no comments
Poręczny magnes do klipsów antykradzieżowych 

W dwudziestym pierwszym wieku klipsy antykradzieżowe stały się głównym wyposażeniem renomowanych butików odzieżowych oraz sklepów z elektroniką. Jest to jeden z najlepszych sposobności na zabezpieczenie swoich towarów przed kradzieżą, dlatego sporo firm jest gotowych inwestować własne środki finansowe w tej rewolucyjny system. Na nieszczęście klipsy te posiadają także swój minus, czyli są niezwykle trudne do zdjęcia.

Jest to oczywiście ich też ogromnym plusem, gdyż złodziei nie jest wstanie zdjąć klipsa z ubrania lub sprzętu elektronicznego. Sprzedawcy muszą zostać jednakże wyposażeni w specjalne urządzenie do szybkiego zdejmowania klipsów bez ryzyka uszkodzenia sprzedawanego produktu.
Otwieracz do klipsów typu GOLF perfekcyjnie sprawdzi się w każdym sklepie, gdyż jest to bardzo małe i poręczne urządzenie. Bez problemu będziecie mogli zamontować go przy samej kasie, gdyż nie zajmuje na prawdę dużo miejsca. Produkt ten jest wyposażony w bardzo silny magnes do klipsów, więc za każdym razem bezproblemowo poradzicie sobie z odczepieniem klipsa od ubrania lub sprzętu elektronicznego. Jest to faktycznie fenomenalny produkt na naszym rynku, który warto mieć w swoim sklepie, ażeby ekspresowo pobrać klipsa i zapakować w torebkę zakupiony przez klienta produkt. Dalszym wyróżnikiem tego klipsa jest bardzo niska jego cena. Klips możecie kupić za około sto złotych, co zdecydowanie nie jest zbyt dużą stawką za ten idealny produkt, który jest niezbędnym elementem waszego specjalistycznego systemu antykradzieżowego.

Źródło: klipsy antykradzieżowe.