facebooktwitteryoutube
by admin - no comments
Wysokie odszkodowanie od firmy ubezpieczeniowej 

Według obowiązujących przepisów prawnym w naszym kraju, każda osoba poszkodowana w wypadku samochodowym ma prawo domagać się od sprawcy wypłacenia odszkodowania. Odszkodowaniem objęty jest zarówno samochód osobowy osoby poszkodowanej, jak i wszelkie koszty medyczne poniesione z powodu wypadku. Odszkodowania Olsztyn nie są bezpośrednio wypłacane przez sprawców wypadku, ale przez firmę ubezpieczeniową, w której sprawca miał wykupione ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Niestety, ale zakłady ubezpieczeniowe nie są skore do wypłacania sprawiedliwych odszkodowań i zawsze starają się zaniżyć kwotę. Według obowiązujących przepisów, wartość odszkodowania powinna całkowicie pokrywać wszystkie koszty leczenia , a dodatkowo naprawy waszego samochodu osobowego. O ile zakład ubezpieczeń oferuje wam o sporo niższą kwotę, a wiecie, że należy wam się przynajmniej kilkanaście tysięcy dodatkowo, to warto wkroczyć na drogę sądową. 
Pozwane przez was towarzystwo ubezpieczeniowe zatrudnia doświadczonych prawników, którzy posiadają doświadczenie w prowadzeniu podobnym spraw. Tylko profesjonalny i doświadczony prawnik Olsztyn pomoże wam zakończyć tą sprawę z pozytywnym dla was werdyktem. Warto zgłosić się do dobrego prawnika, nawet o ile nie posiadacie środków finansowych na jego prowizję. Adwokaci częstokroć idą z klientem na ugodę domagając się wypłacenia swojej prowizji dopiero wtedy, kiedy zakład ubezpieczeń wypłaci wszystkie należne środki finansowe. Nie musicie zatem obawiać się żadnymi kosztami i warto od razu zgłosić się do profesjonalisty. 

Warto zobaczyć: radca prawny olsztyn.