facebooktwitteryoutube
by admin - no comments
Najnowszy hit na Instagramie 

Jakiś czas temu praktycznie codziennie na Instagramie możemy spostrzec szalenie słodkie i urocze zabawki zwalczające stres. Bez wątpienia takie słodkie i urocze produkty mogą pochodzić wyłącznie z Japonii. Obecnie squishy cieszą się ogromną popularnością nie tylko w Japonii, ale też w Stanach Zjednoczonych.

Coraz częściej te urocze zabawki pokazują się również na polskim Instagramie, a niedługo przyjdzie prawdziwa fala popularności na te urocze cudeńka. Squishy to zwyczajnie nieprawdopodobnie urocza , a ponadto cudownie pachnąca zabawka zwalczająca stres. Jest to na niesamowicie plastyczne i mieści się w naszej dłoni. Z całą pewnością nieraz mieliście do czynienia z podobnymi produktami, których misją było zwalczanie stresu przez ciągłe ściskanie. 
Oczywiście to nie funkcja w tym przypadku jest najważniejsza, ale uroczy wygląd. Gdy tylko zobaczycie, jakie urocze , a dodatkowo prześliczne są squishy, to zapragniecie posiadać chociaż jedno w swojej kolekcji. Niestety, ale najprawdopodobniej na jednym się nie skończy, gdyż zwyczajnie ciężko jest się oderwać od tych popularnych zabawek. Kształty oraz wzory i kolory squishies są prześliczne i ciężko jest się zdecydować na zakupienie tylko i wyłącznie jednej sztuki. Poza tym ta popularna zabawka zwalczająca stres perfekcyjnie wygląda na zdjęciach na Instagramie. Wasi znajomi oszaleją, kiedy zobaczą u was na profilu te urocze zabawki zwalczające stres. Jeżeli powiecie im, że więcej te zabawki cudownie pachnął, to na pewno w tym samym momencie pójdą utworzyć zamówienie na stronie sklepu internetowego.