facebooktwitteryoutube
by admin - no comments
Prawdziwy hit z Instragrama 

Niedawno praktycznie dzień w dzień na Instagramie możemy ujrzeć niezwykle słodkie i urocze zabawki zwalczające stres. Oczywiście takie słodkie i urocze produkty mogą pochodzić tylko z Japonii. Obecnie squishy cieszą się ogromną popularnością nie tylko i wyłącznie w Japonii, ale także w Stanach Zjednoczonych.

Coraz częściej te urocze zabawki pokazują się również na polskim Instagramie, a niedługo przyjdzie prawdziwa fala popularności na te urocze cudeńka. Squishy to po prostu nieprawdopodobnie urocza oraz dodatkowo cudownie pachnąca zabawka zwalczająca stres. Jest to na niesamowicie plastyczne i mieści się w naszej dłoni. Z całą pewnością nieraz mieliście do czynienia z podobnymi produktami, których zadaniem było zwalczanie stresu przez ciągłe ściskanie. 
Oczywiście to nie funkcja w tym przypadku jest najważniejsza, ale uroczy wygląd. Gdy tylko zobaczycie, jakie urocze , a oprócz tego prześliczne są squishy, to zapragniecie posiadać chociaż jedno w swojej kolekcji. Na nieszczęście, ale najprawdopodobniej na jednym się nie skończy, gdyż zwyczajnie ciężko jest się oderwać od tych popularnych zabawek. Kształty oraz wzory i kolory squishies są prześliczne i ciężko jest się zdecydować na zakupienie tylko i wyłącznie jednej sztuki. Oprócz tego ta popularna zabawka zwalczająca stres doskonale wygląda na zdjęciach na Instagramie. Wasi znajomi oszaleją, kiedy zobaczą u was na profilu te urocze zabawki zwalczające stres. O ile powiecie im, że dodatkowo te zabawki pięknie pachnął, to na pewno w tej samej chwili pójdą wytworzyć zamówienie na stronie sklepu internetowego.