facebooktwitteryoutube
by admin - no comments
Najpopularniejsze mini komputery 

Komputery wciąż cieszą się ogromną popularnością i wbrew pozorom na pewno nie zostaną wyparte przez laptopy. Jeżeli pragniemy mieć stacjonarny sprzęt  w swoim domu to o wiele lepiej sprawdzi się komputer, niż laptop. Komputery są przede wszystkim o sporo bardziej trwałe i dosłownie mini PC będzie pięknie funkcjonował przez dziesięć lat.

Jest to więc totalne przeciwieństwo laptopów, które po pięciu latach intensywnej eksploatacji nadają się najczęściej na złom. Jeżeli zatem nie potrzebujecie przenośnego sprzętu do obsługiwania internetu, jakim jest laptop to warto zainwestować w komputer (zobacz również: bezwentylatorowe chłodzenie). Miniaturowy komputer zajmie tyle samo miejsca, co laptop, a będzie wam służył zdecydowanie o sporo dłużej. 
Komputer, dokładnie tak samo jak laptop, potrafi kosztować od półtora tysiąca złotych do nawet dziesięciu albo piętnastu tysięcy złotych. Cena komputera zależy przede wszystkim od funkcji, jaką ma spełniać. O ile niezbędny jest wam komputer do rozbudowanych i przepięknych graficznie gier komputerowych to warto spoglądać na modele kosztujące co najmniej trzy tysiące pln (dodatkowe informacje: 4K). Tanie komputery do dwóch tysięcy pln idealnie sprawdzą się dla osób, które chcą tylko przeglądać witryny internetowe, sprawdzać własne social media , a dodatkowo oglądać filmy i seriale. Taki komputer bez problemu spełni wszystkie wasze wymagania i będzie szybko otwierał wszystkie strony internetowe. Tańszy komputer jest o sporo lepszy i trwalszy, niż laptop w tej samej cenie o czym warto być świadomym wybierając na prawdę świetny dla siebie model. 

Polecamy: Mini PC.