facebooktwitteryoutube
by admin - no comments
Tanie i sprawdzone komputery 

Komputery nadal cieszą się ogromną popularnością i wbrew pozorom na pewno nie zostaną wyparte przez laptopy. Jeżeli chcemy posiadać stacjonarny sprzęt  w swoim domu to znacznie lepiej sprawdzi się komputer, niż laptop. Komputery są głównie o wiele bardziej wytrzymałe i wręcz mini PC będzie cudownie funkcjonował przez dziesięć lat.

Jest to zatem totalne przeciwieństwo laptopów, które po pięciu latach intensywnej eksploatacji nadają się najczęściej na złom. Jeśli zatem nie potrzebujecie przenośnego sprzętu do obsługiwania internetu, jakim jest laptop to warto zainwestować w komputer (zobacz również: bezwentylatorowy komputer). Miniaturowy komputer zajmie tyle samo miejsca, co laptop, a będzie wam służył zdecydowanie o wiele dłużej. 
Komputer, bardzo podobnie jak laptop, potrafi kosztować od półtora tysiąca złotych do wręcz dziesięciu albo piętnastu tysięcy pln. Cena komputera zależy przede wszystkim od funkcji, jaką ma spełniać. Jeżeli potrzebny jest wam komputer do rozbudowanych i przepięknych graficznie gier komputerowych to warto spoglądać na modele kosztujące co najmniej trzy tysiące pln (sprawdź również: OPS). Tanie komputery do dwóch tysięcy zł idealnie sprawdzą się dla osób, które pragną wyłącznie przeglądać strony internetowe, sprawdzać swoje media społecznościowe , a oprócz tego oglądać filmy i seriale. Taki komputer bez najmniejszego problemu spełni wszystkie wasze oczekiwania i będzie bardzo szybko otwierał wszystkie strony internetowe. Tańszy komputer jest o sporo lepszy i trwalszy, niż laptop w tej samej cenie o czym warto dodać wybierając idealny dla siebie model. 

Polecam: tanie komputery.