facebooktwitteryoutube
by admin - no comments
Boska pomoc w rozwiązywaniu problemów 

Czasami w naszym życiu zdarzają się sytuację, z którymi nie jesteśmy sobie wstanie samodzielnie poradzić. W tak zaistniałych okolicznościach warto poprosić o pomoc Matkę Boską, która wszakże czuwa nad każdym z nas z góry i z całą pewnością nam pomoże i będzie nieocenionym doradztwem w trudnej sytuacji. Nowenna do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły jest skierowana do osób, które mają problem z relacjami ze swoimi najbliższymi.

Jeżeli w waszym małżeństwie od dawna nie dobrze się dzieje i nie jesteście wstanie porozumieć się ze swoim partnerem to warto spróbować tej modlitwy (polecam: Maryja rozwiązująca węzły). Odmówienie modlitwy wszakże nic nie kosztuje, a warto spróbować każdego możliwego rozwiązania, które może się sprawdzić.
Moc wiary jest de fakto dobra i praktycznie codziennie możemy usłyszeć o nowych cudach. Jedne z nich są większe i polegają na uzdrowieniu ciężko chorej osoby, jednak inne cuda są mniejsze, ale równie ważne. Matka Boża rozwiązująca węzły z całą pewnością wam pomoże rozwiązać wszystkie kłopoty występujące w waszym związku. Tam gdzie nie możecie poradzić sobie sami, z całą pewnością pięknie pomoże wam Matka Boska (zobacz również: Maryja rozwiązująca węzły). Gdy będziecie się każdego dnia gorliwie modlić to na pewno po pewnym czasie relacje w waszym związku na pewno się poprawią. Doświadczycie więc swojego własnego, małego cudu, który na nowo odmieni wasze życie. W końcu nie ma nic wspanialszego na świecie, jak miłość, dlatego warto zrobić wszystko co jest możliwe, aby naprawić relację w naszym związku. Dzięki temu znów będziecie mogli cieszyć się sobą, tak jak jeszcze kilka lat temu.

Źródło: Maryja rozwiązująca węzły.